Kontakt

Extramamman på Facebook:

Ugglans Hemhjälp på Facebook:

Extramamman & Ugglanshemhjälp AB

Välkommen att höra av dig!

Fax: 0505 777 898

Adress:

Extramamman & Ugglans hemhjälp

Soldatängsvägen 12

54630 Karlsborg

Sverige

 

Obs! Detta är adressen till vårt huvudkontor, dock finns vi och våra tjänster i HELA Sverige.

 

Klicka här för att se dina lokala kontor.

Telefon och mail dygnet runt:

Anna Danielsbacka, VD/ägare och Verksamhetsansvarig

Tel: 070 769 38 60

anna@ugglanshemhjalp.se

anna@extramamman.se

Vid frågor gällande hemtjänst​:

Linda Melz

Administratör inom Ugglans hemhjälp

Tel: 076 632 68 55

linda@ugglanshemhjalp.se

Vid frågor gällande kommunfakturor:

Annika Friberg

Tel: 070 559 05 33

annika@extramamman.se

Vid frågor gällande privatfakturor:

Simon Svensson

Tel: 072 217 20 63

simon@extramamman.se

Personal och ekonomi ansvarig:

Marie Tibell

Tel: 072 217 18 69

marie@ugglanshemhjalp.se

marie@extramamman.se

Städ och administration

Olena Meleshko

Tel: 072 704 83 51

olena@extramamman.se

Olena

Städ och administration

Vid vårdfrågor:

Birgitta Olander, SSK

Nås via huvudkontoret.

IT-Administratör

Vårat Sällskap:

Embla Danielsbacka

Nås via huvudkontoret.

 

Copyright © 2017 / Extramamman & Ugglans hemhjälp AB